TELEFON : 0372 251 3182

HİZMETLERİMİZ » GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ


KORUYUCU GÖZLÜKLER
Koruyucu gözlükler gerekli standartları almış onaylı ürünlerdir. Farklı sektörlere göre üretilmişlerdir. Gözlükleri toptan ve perakende olarak sizlere sunmaktadır. İş güvenliği ve işçi sağlığı açısından kullanımı zorunlu olan bu gözlüklerin doğru bir şekilde kullanılması gerekmektedir.

SPORCU GÖZLÜKLERİ
Özel olarak üretilen gözlükler darbeye karşı günlük kullanılan gözlüklerden çok daha dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde spor dalına göre tercih edilerek spor aktivitesi esnasında oluşabilecek riskleri en aza indirgeyerek göz sağlığınızı korur. Özel sporcu gözlükleri Karadeniz Optikte.

ÇERÇEVELER
Yüzlerce çerçeve her zevke her bütçeye uygun ürünler Karadeniz Optikte beğendiğiniz çerçeveye istediğiniz camları takıyor tüm kontrolleri yaparak sizlere teslim ediyoruz. Dünya markalarını sizlerle buluşturuyoruz. Karadeniz Optik profesyonel ekibi ile sizler için her şeyi mümkün kılıyor.

CAMLAR
Dilediğiniz camı beğendiğiniz çerçeveye uygun hale getiriyoruz. Size en uygun gözlüğü bir bütün haline getiriyor ve sağlığınıza kavuşmanızı sağlıyoruz. Farklı özelliklerde yüzlerce ürün ve marka Karadeniz Optikte sizleri bekliyor. Size sadece bizleri ziyaret etmek kalıyor.

 

BAKIM ONARIM
Karadeniz Optik yaptığı teknoloji yatırımları ve uzman ekibi ile profesyonel bakım-onarım hizmeti vermektedir. Gelişen teknolojileri sürekli takip eden ve edinen Karadeniz Optik bünyesinde titanyum kaynağı gerçekleştirmekte ve verdiği hizmetin arakasında durmaktadır.

GARANTİ
Karadeniz Optik ürünlerini 2 yıl süre ile garanti altına almaktadır. Oluşabilecek tüm problemleri sizler için sorunsuz bir şekilde çözmeyi amaç edinen Karadeniz Optik, müşteri odaklı bir firmadır. Sorunlarınızı büyütmeyin gelin beraber çözelim…